• Front Zip Full Body Diving Suit

  Костум за нуркање со цело тело со патент

  Опис на производот 1.МАТЕРИЈАЛ: изработен од ултра растеглив неопрен со дебелина од 3мм. 2.ПЛАТЕНИ: четири мали патент на рацете и нозете за да се соблече или облече лесно во споредба со други влажни костими.3. WATERSTOP SEAL: мазна кожа од неопренови внатре во јаката, раката и нозете за цврсто да ја залепи кожата и да се увери дека ќе влезе многу помалку вода. На плетената етикета ...
 • Surfing Spearfishing Sport

  Сурфање Спорт со подводен риболов

  Опис на производот 1. Кожа за нуркање направена од мек и луксузен спандекс од ликра, удобна за носење со одлична вентилација, без избледување на бојата, екстремно растеглив Spandex гарантира совршено вклопување.2. Едноделниот дизајн на нуркачка кожа од модерен костим со мек и еластичен материјал не го ограничува движењето и ви гарантира слободно движење во вода.3. Дизајнот за цело тело и долги ракави со специјален слој за заштита од УВ заштита помага да се намалат штетите од сончевата светлина.Дизајнирање на помала изложеност на кожата, заштитувајќи ја вашата кожа од сонце...
 • Mens 3mm Wetsuits

  Машки модни костими од 3 мм

  Опис на производот Костум за нуркање со камуфлажа од 1,3 мм неопренови обезбедува голема термичка заштита и одбрана од морски вошки, желе и други биолошки надразнувачи.2. Заден патент: Зајакнат патент YKK со екстра долг поводник е дизајниран да овозможува лесен влез и излез.3. Удобно: Wetsuit дизајниран за употреба во и околу вода, целосните костуми ја одржуваат вашата топлина и удобност во водата.Арт.