Трговија на големо Висока Половината тренингот Јога панталони со џебови производител и снабдувач | Westfox

Висока Половината тренингот Јога панталони со џебови

Краток опис:


 • Тип на напојување: OEM услуга
 • Број на моделот: WF-YP0041
 • Стил: Долг
 • Носете за: Лејди
 • Ткаенини Состав: 77% полиестер 23% Спандекс
 • Набавка Способност: 30.000 месечно
 • Начин на плаќање: T / T, L / C
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

  1. Внатрешен џеб

  2. странични џебови

  3. gusseted чатал

  4. flatlock Шевовите

  5. Стомакот контрола корселе тоа не слајд надолу додека работи или squating. Тоа обликуваат совршено за вашето тело, кои ви даваат рационализација изглед.

  6. Дише, пот-абсорбента и брзо сушење. Покрај тоа, фалтата препоните да се зголеми слободно движење и блокирам рабовите да се намали иритација предизвикана од chafing. Тоа ви држи удобно на целиот ден.

  7. интимни џебови: Кога правите јога или тренингот, вие не мора да се грижите за клучеви, вашиот телефон и други потреби. 1 Скриени корселе внатрешниот џеб и 2 џеб страна секогаш ќе остане со вас.

  јас ТЕМ Комплетна Поштенски-up јога тренингот трчање песна јакна со палецот дупки
  F abric Тип 88% полиестер 12% Спандекс
  F abric  S pecification Дише, пот-абсорбента и брзо сушење
  S ize S, M, L или како на вашите барања
  L ИГО Не лого или како на вашите барања
  C olor Морнарица, розова, зелена, црна, вино, светло зелена, темно сива Marle или како што се бара
  Па acking 1pc / polybag или како на вашите барања
  М OQ 1000 парчиња секоја боја
  S hipping EMS, DHL, FedEx, ТНТ, UPS-от, испорака Море
  D elivery време 35-45 дена по сите детали се потврди
  Па ayment Услови L / C, T / T
  Па ОРТ Xiamen, Кина

   

  слика Show

  20200118125846
  20200118125853

  Табела на големини

  Јога панталони Големина на табелата

  ГОЛЕМИНА

  КОРСАЖИ

  ХИПС

  FOOT уСТА

  ДОЛЖИНА

  висок струк

  S

  24,4

  31,5

  3.9

  34,7

  3.5

  М

  26,4

  33,5

  4.2

  35,5

  3.5

  L

  28,4

  35,4

  4.3

  36,2

  3.5

  XL

  30,7

  37,8

  4.5

  37

  3.5

  2XL

  33,1

  40,2

  4.7

  37,8

  3.5

  3XL

  35,4

  42,5

  4.9

  38,2

  3.5

  Т о дознаете повеќе за истата стилови.

  C нас ontact за повеќе детали во врска со цената, пакување, испорака и попуст.

  повратни информации:

  EUR1

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас