• Mens Hoody Jacket Sports Coat Long Sleeve Slim Fit Full Zip Fashion Style Factory

  Машка јакна со качулка Спортско палто со долги ракави, тенок фит со целосен патент Моден стил Фабрика

  Име Машки пуловер без качулка Модна европска големина Есенски зимски дуксери Фабрика MOQ 100 парчиња Големина S,M,L,XL,2XL или прилагоден материјал 70% Памук 30% Полиестер Боја Цели 5 бои по ваш избор, мора да биде 1 боја на вашата судбина .Исто така, можете да ги приспособите боите Тип машки пуловер, машки спортски дуксер, машки пуловер без качулка, машки дуксер Карактеристика Антибактериски, Антистатички, Дишечки, Брзо Сушење, Растегнување и така натаму.Достапен примерок, такса за примерок 50 УСД Примерок...
 • Mens Cardigan Sweater Slim Fit Outwear Formal Long Casual Low MOQ New Version

  Машки кардиган џемпер со тенок фит облека за формална долга секојдневна низок MOQ Нова верзија

  Име Машка јакна плус големина Долга есенска зимска штанд Јака Дебела секојдневна Прилагодена топла продажба MOQ 100 парчиња Големина S,M,L,XL или прилагоден материјал 60% Памук 40% Полиестер Боја Цели 3 бои по ваш избор, мора да биде 1 боја судбина.Исто така, можете да ги приспособите боите Тип Машка јакна, машко палто, горна облека за мажи, долга јакна Карактеристика Антибактериски, Антистатички, Дишечки, Брзо Сушење, Растегнување и така натаму.Достапен примерок, такса за примерок 50 УСД Време на примерок во рок од 7 работни дена...
 • Mens Sweater Jacket Knitted Cardigan Solid Winter Button Outerwear Wholesale

  Машки џемпер јакна плетени кардиган цврсти зимски копчиња надворешна облека на големо

  Име Машка јакна плус големина Долга есенска зимска штанд Јака Дебела секојдневна Прилагодена топла продажба MOQ 100 парчиња Големина S,M,L,XL или прилагоден материјал 60% Памук 40% Полиестер Боја Цели 3 бои по ваш избор, мора да биде 1 боја судбина.Исто така, можете да ги приспособите боите Тип Машка јакна, машко палто, горна облека за мажи, долга јакна Карактеристика Антибактериски, Антистатички, Дишечки, Брзо Сушење, Растегнување и така натаму.Достапен примерок, такса за примерок 50 УСД Време на примерок во рок од 7 работни дена...
 • Mens Jacket Plus Size Long Autumn Winter Stand Collar Thick Casual Custom Hot Selling

  Машка јакна плус големина Долга есенска зимска јака Дебела Обична прилагодена топла продажба

  Име Машка јакна плус големина Долга есенска зимска штанд Јака Дебела секојдневна Прилагодена топла продажба MOQ 100 парчиња Големина S,M,L,XL или прилагоден материјал 60% Памук 40% Полиестер Боја Цели 3 бои по ваш избор, мора да биде 1 боја судбина.Исто така, можете да ги приспособите боите Тип Машка јакна, машко палто, горна облека за мажи, долга јакна Карактеристика Антибактериски, Антистатички, Дишечки, Брзо Сушење, Растегнување и така натаму.Достапен примерок, такса за примерок 50 УСД Време на примерок во рок од 7 работни дена...
 • Men’s Corduroy Sherpa Lined Trucker Jacket

  Машка јакна за камионџии со сомотски шерпа обрабени

  Опис на производот 1. Јакна во памучна сомотка со шерпа постава 2. Двојно затворање: патент и штипки 3.2 џебови со клапи, 2 долни џебови и 1 внатрешен џеб со затворање. Школка: Постава од сомотски: Шерпа Спецификација за ткаенина Сомотски и Шерпа Големина M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL Етикети за лого на ткаенина со боја на логото во 4 бои (маслиново, кафеаво, тегет, црна) Пакување 1 парче/политорба, или како...
 • Men’s Classic Hooded Puffer Jacket

  Класична машка пуфер јакна со качулка

  Опис на производот 1. Плетени манжетни со ребра со бура со знаменце Томи на внатрешната страна на манжетната 2. Јака за стоење со облога од руно за дополнителна топлина 3. Прилагодливи жици за влечење на хаубата Арт. , L, XL, 2XL, 3XL, 4XL за вашата референца Лого за везење на логото на левиот граден кош Боја 3 бои (црна, војско зелена, морнарица) Пакување 1 парче/политорба, или според вашите барања MOQ 3000 парчиња секоја боја Испорака Д...
 • Men’s Insulated Water repellent Delta Ridge Down Winter Jacket

  Машка зимска јакна со изолација од вода Delta Ridge Down

  Опис на производот 1.Нашата патентирана облека што рефлектира топлина е врвен систем за управување со телесна топлина за надворешни перформанси.Внатрешната обвивка се состои од нашата метална шема со точки дизајнирана да ја задржува топлината, додека ткаенината што дише ја расфрла влагата.2,100% НАДОЛНА ИЗОЛАЦИЈА: 650 надолното полнење и збунетоста е флексибилно на сите вистински точки, обезбедувајќи дополнителна подлога, разноврсно вклопување и максимална топлина за долгогодишно користење и уживање.3.ПРАКТИЧНИ КАРАКТЕРИСТИКИ: Оваа јакна се одликува со мека ...
 • Men’s Sanded Duck Sherpa Lined Hooded Jacket

  Машки изшкуркан патка Шерпа обрабени јакна со качулка

  Опис на производот 1. Јакната со качулка има топла шерпа постава со внатрешен џеб и џеб за мобилен телефон.Патка од 8,5 унци, 100 проценти памучна ткаенина е избрусена и измиена облека за ваша удобност.Шавови зајакнати со тројни игли за силна и издржлива работна јакна 2. Јакната со качулка со обвивка од шерпа е и груба и стилска 3. Топла постава со внатрешен џеб и џеб за мобилен телефон 4. Шевови засилени со тројни игли за силна и издржлива работна јакна Шерпа патка...
 • Women’s Thickened Down Jacket

  Женска јакна задебелена надолу

  Опис на производот 1.Полиестер со густина за 60% поголема од вообичаената на пазарот.Има одличен квалитет на ветроупорен и топло одржување.2.Дното на облеката со уникатни гужва.Ова беше поврзано со модниот дизајн и манифестираше уникатна практичност на величественост, но во исто време не премногу отворена.3. Се одликува со топла хауба обложена со руно, специјални странични патенти 4,6 големи џебови за чување на вашата стока, специјален страничен патент за послободно движење наоколу и правење мор...
 • Women’s Benton Springs II Long Hoodie

  Женски Benton Springs II Long Hoodie

  Опис на производот 1. Затворање со патент 2. Машинско перење 3. Должината на централниот дел на грбот е 29 инчи. 4. Оваа руно јакна со качулка ги носи класичните линии и издржливото филамент руно од нашата испробана колекција Benton во модерен 5. Подолг крој за рамномерно попријатно покривање од студот 6. Продажба на големо-најниска цена 7. моден дизајн и добар квалитет 8. Строга контрола на квалитетот при секој производствен производ Арт.
 • Women Winter Warm Hooded Insulated Water Resistant Jacket

  Женска зимска јакна со топла качулка изолирана водоотпорна

  Опис на производот 1,100% синтетичка долна обвивка, водоотпорна надворешна обвивка и внатрешни слоеви за врвна удобност и топлина.2. Надворешната обвивка е изработена од 100% полиестерски ветроупорни материјали, додека внатрешната обвивка е изработена од 100% најлон 210T тафта.Заедно, овие материјали ве одржуваат топли и пријатни.3. Водоотпорната зимска јакна е направена со модерно класично вклопување, што е универзално лесно вклопување за удобно опсег на движења.Збунувачкиот стил во надолна линија дава безвременска, разновидна...