• Women Swimsuit 1 Piece Tummy Control Slimming Ruched Swimwear Bikini Beachwear

  Женски костим за капење 1 парче за контрола на стомакот

  Опис на производот 1. Прилагодливи ремени за да ви дадат индивидуализирана удобност и поддршка.2.Леани чаши со нула жици.3. Троен слој ткаенина за да ги задржи сите ваши средства на место.Нема да морате да се грижите дали ќе покажете премногу во овој скромен и удобен костум што ве вовлекува и држи сè на своето место 4. Слабеење брзање на стомакот.Избрзаните детали по должината на торзото даваат ефект на слабеење во вашиот среден дел.Чувствувајте се сигурни во вашиот костум дури и ако се препуштите на неколку од вашите омилени јадења...
 • Long Sleeve Women Swimsuit Halter Push Up Top Boyshort Bikini Set Two Piece Bathing Suit Swimwear

  Женски костим за капење со долги ракави, шпаклов за капење

  Опис на производот 1. Превртени прерамки во стилот V, прилагодливи ремчиња, горната страна со туркање нагоре, вграден спортски градник, долен дел со висока еластичност, нудејќи удобно вклопување во меѓувреме покажувајќи ја вашата прекрасна крива на грбот.2. Карактеристика: комплет бикини со ретро цветен принт, ви дава свеж изглед.Цврст колотр бикини комплет, изгледа елегантно и шик.Само уживајте во прекрасната водена забава со овие дводелни костими за капење.3. Прилики: Стилски дводелни костими за капење за помлади девојки и жени за одмор.Погоден за пливање, сурфање, базен, ...
 • Halter Bikini Set with Boyshort Push Up 2 Piece Swimsuit Bating Suit for Women

  Халтер бикини сет со женско костим за капење 2 парчиња костим за капење

  Опис на производот 1.ДИЗАЈН: Дводелен костим за капење за јуниори, девојки и жени Холидеј.V врат, Push Up Top, вграден спортски градник, приспособливо вратоврска страна Boyleg долен дел, Criss Cross Halter Back, кој нуди удобно вклопување во меѓувреме покажувајќи ја вашата прекрасна крива на грбот 2. ПРИМЕНА: Уникатните костими за капење што привлекуваат очи се одлични за повеќето прилики, како на пр. Плажа, море, базен, топла пролет, одмор и забава.Симпатична и додворувачка.Уживајте со костим за капење Zando 3. НАПОМЕНА: Рачно миење ладно сепарат...
 • Adjustable Strap One Piece Swimsuit Swimwear Bathing Suit Women

  Прилагодлив ремче Едно парче костим за капење Костими за капење Женски

  Отпорен на хлор;Издржливата полиестерска ткаенина трае подолго од традиционалната најлонска ткаенина.