Машки карго шорцеви 13 инчи лабав фит Твил

Краток опис:


 • Тип на снабдување: OEM & ODM
 • Лого: Приспособено
 • Број на модел: WF-CSC0001
 • Состав на ткаенина: 80% памук 20% полиестер
 • Пример: Достапно
 • MOQ: 3000 парчиња секоја боја
 • Примерок време: 7 дена
 • ЕТД: 30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
 • Способност за производство: 120.000 парчиња месечно
 • Услови на плаќање: Т/Т, Л/Ц
 • Продавница за шопинг

  Детали за производот

  Тагови на производи

  Опис на производот

  1Затворање на кука и око

  2КЛАСИЧНА УДОБА: Овој паметен изглед, рамен преден 13 ", кратко се удира точно до коленото и се вклопува попространи во седиштето и бутот. Спортски два џебови за товар, за дополнително складирање. Поли/памучен бандаж се спротивставува на брчките и дамките за целодневен убав изглед & издржливост

  3ОДГОВОРНА ФУНКЦИОНОЛНОСТ: Овој краток се карактеризира со обичен појас со затворање на јадица и очи и нашите јамки од тунелски појас за дополнителна поддршка на ременот, плус наклонети рачни џебови и џебови со грб за назад и џебови за товар што држат алатки, клучеви, паричник, телефон и многу повеќе.

   Ставка  Машки карго шорцеви 13 инчи лабав фит Твил
   Тип на ткаенина  80% памук 20% полиестер 
   Спецификација на ткаенина  Памучен полиестер 
   Лого  Печатење, пренос на топлина или вез
   MOQ  3000 парчиња по боја секој стил
   Време на испорака  30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
   Услови на плаќање  L/C, T/T

  Прикажи слика

  1
  11
  12

  Табела на големини

  Карго шорцеви Големина

  Единица (инч)

  36/38

  38/40

  40/42

  (А) 1/2 половината

  36

  38 1/4

  40 1/2

  (Б) Должина

  23 1/8

  23 1/4

  23 1/2

  (В) Подигнување однапред

  14

  14 1/8

  14 1/4

  (Г) Подигнување назад

  17

  17 1/4

  17 1/2

  (Д) Колкот

  48

  50

  52

  ()) Отворање на нозете

  27

  28

  29

  (G) ocketебна ширина

  6 3/4

  6 3/4

  6 3/4

  To научи повеќе за истите стилови.

  Cконтактирајте не за повеќе детали за цената, пакувањето, испораката и попустот.

  Нашата услуга:

  Најдобар квалитет и најдобра услуга со конкурентна цена.

  Вашето задоволство е наша потрага. Ако има какви било прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакетот итн. Pls не двоумете се да контактирате со нас. Willе се потрудиме да го решиме проблемот.

  Ние можеме да обезбедиме висок квалитет и навремена испорака од страна на нашето систематско управување.

  Ние можеме да ви понудиме најдобра услуга по продажба и техничка поддршка. Ако имате какви било прашања за оперативни или технолошки проблеми, ние ќе ви одговориме за 24 часа.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја