Машки Основни Твил карго шорцеви Затегнувачки памук

Краток опис:


 • Тип на снабдување: OEM & ODM
 • Лого: Приспособено
 • Број на модел: WF-CS0005
 • Состав на ткаенина: 100% памук
 • Пример: Достапно
 • MOQ: 3000 парчиња секоја боја
 • Примерок време: 7 дена
 • ЕТД: 30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
 • Способност за производство: 120.000 парчиња месечно
 • Услови на плаќање: Т/Т, Л/Ц
 • Продавница за шопинг

  Детали за производот

  Тагови на производи

  Опис на производот

  1Повлечете на затворање

  2Машинско перење

  3Твил ткаенина

  4Еластична половина со прилагодлив кабел

  5Копче за затворање 3Д џебови за товар

   

   

   Ставка  Машки Основни Твил карго шорцеви Затегнувачки памук
   Тип на ткаенина  100% памук 
   Спецификација на ткаенина  Цврста памучна ткаенина
   Лого  Печатење, пренос на топлина или вез
   MOQ  3000 парчиња по боја секој стил
   Време на испорака  30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
   Услови на плаќање  L/C, T/T

   

  Прикажи слика

  20191212141441
  3.3
  20191212141507

  Табела на големини

  Табела на големини 

   САД Големина 

  Половина       

   Колкот 

   Должина (см) 

   30 

  81  

   101.5 

   55 

   31 

  83  

   104 

   56 

   32 

  87-89 

  109  

   57 

   34 

   90-92  

   114 

  58 

   36 

   96-99  

   119 

   58 

   38 

   100-103  

   124 

   59.5 

  To научи повеќе за истите стилови.

  Cконтактирајте не за повеќе детали за цената, пакувањето, испораката и попустот.

  Занаети за лого

  wef23

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја