• Mens Soccer Training Jersey

  Машки фудбалски тренинзи Jерси

  Опис на производот 1.Вентилираниот климакол ве одржува ладни и суви; Тенок фит. 2.V-врат; Раглан ракави; Конструирана мрежа; Функционална лесна ткаенина. 3. Се смета за секое влакно: Рециклираниот полиестер заштедува ресурси и ги намалува емисиите. Ставка Машки фудбалски тренинзи Jерси Ткаенина Тип 100% полиестер ткаенина Спецификација Полиестер за дишење и брзо сушење Големина S-XXL Лого Облечете надворешно или назад внатре Боја 10 бои (бела, сива, тегет, виолетова, сина, армиско зелена, црвена, креда, црна , мила ...
 • Boys’ Soccer Jerseys Sports Team Training Uniform Youth Shirts and Shorts Set Indoor Soccer

  Машки фудбалски дресови Спортски тим за обука Униформни младински кошули и шорцеви поставени фудбал во затворен простор

  Опис на производот 1.Со сите спортски активности ќе уживате со оваа атлетска кошула и краток сет. 2. Овој комплет е направен со висококвалитетен полиестер брз сув материјал. Лесно и дише, вашето дете секогаш ќе биде удобно. И е толку издржлив, ќе остане совршен додека продолжите да го миете. Овие комплети за момчиња и девојчиња можат да работат и како костим. Одлични бои за носење на фудбалски натпревар во затворен простор. 3. СПАСУВАЕ НА ERSЕРСИ И КРАВКИ- Бидејќи секое дете има свој уникатен стил. Ставка Момчески фудбал ...
 • Men’s Football Goalkeeper Foam Padded Jersey Shirt & Pants/Shorts

  Машка фудбалска голманска пена обложена кошула и панталони за дрес/панталони

  Опис на производот 1. Дише, апсорбира пот, професионални костуми за голмани! Не избелувајте. Се перат во машина. Висат Сува. 2. Организирани за фудбал и тренинг за побрзо сушење и дишење, Фудбал за голмани за мажи Фудбал од пена, маица со панталони/панталони/шорцеви, ткаенина 100% полиестер + пена обложена со ткаенина Спецификација панталони Боја 10 бои (Бела, сива, тегет, виолетова, сина, армиска ...