• Printed Cargo Shorts Cotton Zipper Pocket

  Pantallona të shkurtra të printuara Xhep pambuku me zinxhir

  Përshkrimi i produktit 1. Mbyllje me zinxhir 2. Larje në makineri 3. printim në të gjithë 4. Xhep mallrash në anë 5. Lloji i endjes: Artikull i endur Pantallona të shkurtra me zinxhir pambuku Lloji i pëlhurës xhepi me zinxhir 97% pambuk 3% Specifikimi i pëlhurës elastik Pambuku Printim elastik, Logo Transferimi ose qëndisja MOQ 3000 copë për ngjyrë çdo stil Koha e dorëzimit 30-45 ditë që nga miratimi i mostrave PP Kushtet e pagesës L/C, T/T Foto Trego grafikun e madhësisë Madhësia e belit (cm) ...
 • Mens Basic Twill Cargo Shorts Drawstring Cotton

  Pantallona të shkurtra për burra Basic Twill Cargo Pambuku

  Përshkrimi i produktit 1. Mbyllje me tërheqje 2. larëse makinerie 3. pëlhurë twill 4. bel elastik me kordon të rregullueshëm 5. Mbyllje me butona 3D xhepa mallrash Artikull Pantallona të shkurtra për burra Basic Twill Cargo Lloji Pëlhurë 100% Pëlhurë Pambuku Specifikimi Pëlhurë e pastër Si, 30 32,34,36,38 Logo në etiketa Ngjyra gri e errët, gri e çelur, e zezë, blu, e kuqe Paketim 1pc/polybag, ose sipas kërkesave tuaja MOQ 3000 copë për ngjyrë Transporti DHL, FedEx, TNT, UPS, dërgesa detare Koha e dorëzimit 35 -45 ditë në fund të fundit ...
 • Mens Cargo Shorts 13 Inch Loose Fit Twill

  Pantallona të shkurtra mallrash për meshkuj 13 inç me xhaketë të lirshme

  Përshkrimi i produktit 1. Mbyllja me grep dhe sy 2. KOMODI KLASIK: Kjo e shkurtër e përparme e sheshtë 13 inç me pamje inteligjente, godet mu në gju dhe përshtatet më gjerë në ndenjëse dhe kofshë.Ajo ka dy xhepa ngarkesash me fryrje për ruajtje shtesë.Twill poli/pambuku i reziston rrudhave dhe njollave për pamje të bukur dhe qëndrueshmëri gjatë gjithë ditës 3. FUNKSIONALITET KASUAL: Ky i shkurtër përmban një rrip beli të rastësishëm me një grep dhe mbyllje sysh dhe sythe të brezit të tunelit tonë për mbështetje shtesë të rripit, plus xhepa të pjerrët të dorës & nje...
 • Wyoming Cargo Short

  Short i ngarkesave në Wyoming

  Përshkrimi i produktit 1. NDËRTIMI I TWILLIT DURABLE është larë për ndjesi të thyer dhe rripi i përfshirë jep një stil gati për t'u veshur.Ky short është projektuar duke pasur parasysh dobishmërinë dhe ofron përmasa të shumta xhepash anësor–të përforcuar dhe të siguruar me butona dhe velcro–për të gjitha nevojat tuaja 2,100% Pambuk;Të importuara;Larje në makinë;Shkurtër me përshtatje të relaksuar me xhepa dore të pjerrëta, xhepa të pasmë me butona dhe xhepa për këmbët e ngarkesës;Inseam: 11,5" Artikull Wyoming Cargo Short Pëlhurë Lloji 1...
 • Workout with Zipper Pockets

  Stërvitje me xhepa me zinxhir

  Përshkrimi i produktit 1. PAMBUK DYFISH: Prodhuar me pëlhurë të përzier me poliestër pambuku dhe elastan, karakteristika shumë të frymëmarrjes, të buta dhe të lehta, të qëndrueshme dhe djersitëse, me shtrirje në katër drejtime dhe mbajtje të formës. për ruajtje të sigurt dhe jashtë rrugës.Rrip elastik me brez të rregullueshëm për tërheqje.3. MODITJA E FORMAVE: Dizajni unik dhe stili i përshtatur.Gjatësia e plotë përafërsisht 19 inç, pak mbi gjunjë, pantallona të shkurtra me peshë 300GSM....
 • Twill Relaxed Fit Cargo Pant

  Pantallona Twill Relaxed Fit Cargo

  Përshkrimi i produktit 1.SILUETA ​​QRELAXED FIT.Këto pantallona ngarkese ulen në bel natyral me një ndenjëse dhe kofshë të relaksuar.Të përfunduara me një brez të konturuar dhe një këmbë të relaksuar, këto pantallona ngarkese do t'ju mbajnë rehat gjatë gjithë ditës.2. RUAJTJE QASJE E SHPEJTË.E pajisur me (6) xhepa për kapacitet maksimal të ruajtjes.(2) xhepa anësorë të ngarkesës, (2) xhepa të pjerrët dhe (2) xhepa të pasme, për ruajtje me akses të lehtë.E shkëlqyeshme për ruajtjen e sigurt të celularit, veglave, portofolit dhe të tjera personale...
 • Travel Mountain Trousers

  Pantallona malore udhëtimi

  Përshkrimi i produktit 1. Tharje e shpejtë Pëlhurë e lehtë për rehati maksimale.2.Funksioni: veshin elastik, i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj konsumit, merr frymë lirisht, përshtatje e thatë, e pajisur me një rrip.3. Këmbët e pantallonave me zinxhir bëjnë një ndryshim të lehtë nga pantallonat në pantallona të shkurtra 4. Pëlhura mbrojtëse nga dielli UPF redukton ekspozimin tuaj ndaj rrezatimit të dëmshëm UVA/UVB.5. I përshtatshëm për veshje rekreative të rastësishme dhe të jashtme, si shëtitje, udhëtime, ski, kalërim, ecje, kamping, alpinizëm, gjueti, ngjitje,...
 • Tactical Pants Men

  Pantallona Taktike Burra

  Përshkrimi i produktit 1.8 xhepa të rehatshëm 2.2 xhepa anësor me përforcim Cordura për fiksimin e thikës 3.2 xhepa të pasmë me zinxhirë 4.2 xhepa ngarkesash me akses të shpejtë, mbyllje me grep dhe unazë dhe 2 xhepa shtesë sipër për telefon ose AR rezervë mag 5. përforcuar veshur me pantallona taktike me jastëkë të butë gjuri 6.2 valvola – sipër dhe poshtë gjurit – rregulloni përshtatjen e pantallonave taktike.
 • Rip-Stop Causal Cargo Pants Men

  Rip-Stop pantallona mallrash shkakësore për burra

  Përshkrimi i produktit 1. Materiale të lehta, të rrëshqitshme dhe komode 2. Gjuri dhe bigëzim janë prerë sipas dizajnit ergonomik të sensit tredimensional, i cili është i përshtatshëm për çfarë lloj lëvizjeje mund të vishen me lehtësi edhe në këmbë. Rrip elastik me sythe rripi të zgjeruar;Unazë plastike trekëndëshi; pranga këmbësh të tipit pjerrësi, të përshtatshme për çizmet taktike.3. Me shumë xhepa: Dy xhepa të pjerrët përpara me anë të forcuar; Dy xhepa të mëdhenj të zgjerueshëm nga të dyja anët me dy mini...