Xiamen Westfox Imp. & Exp. Co., Ltd.

Historia jonë

kompani-back

Xiamen Westfox Imp.&Exp. Co.,Ltd is a professional clothing manufacturer integrating industry and trade, engaged in the line of various Yoga Pants, Underwear, Sportswear, Swimwear, Board shorts, Outdoor Jacket and so on. Our factory Located in the famous production industrial park of garment in Jinjiang ,and the trade company located in Xiamen (nearby factory, 30Kilometers distance),a beautiful garden city in the special economic zone.

Our company was founded in 2009 year, is one of the leading clothing series manufactures in China, about more 400 workers 8 professional fashion designers and 12 QC, as well as an excellent sale team to service to everyone client.

We mainly focus on the European and American markets,South American and Australia  markets. Every year, we attend to the Canton Fair ,Magic show (Las Vegas) ,Germany ISPO Fair and Melbourne Exhibition ,at present ,we have partnered with relevant brands such as Was-Mart, Disney and Puma .

We devotes to producting high quality clothing for our customers and promote our friendship,developing together. We firmly believe to the best of our ability we will meet your satisfaction to WIN and WIN. Warmly welcome to visit us.

Çdo produkt është bërë me kujdes, ajo do të bëjë që ju të kënaqur. Produktet tona në procesin e prodhimit kanë marrë monitoruar rreptësisht, sepse ajo është vetëm për të ju ofrojnë cilësi më të mirë, ne do të ndjehen të sigurt. Kostot e larta të prodhimit, por çmime të ulëta për bashkëpunimin tonë afatgjatë. Ju mund të keni një zgjedhje të ndryshme dhe vlera e të gjitha llojeve janë të njëjta besueshme. Honest to every customers are our requested! First-class serve, high quality, reasonable price and fastest delivery date is our advantage! Give every customers good serve is our tenet! Welcome all over the world customers send us enquiry and looking forward your good co-operation!

With the aim of "compete with good quality and develop with creativity" and the service principle of "take customers' demand as orientation", we will earnestly provide qualified products and excellent service for domestic and international customers.

company12

Factory Building

company11

Office Building

company13

Office Room

Ekspozitat

Kartoni Fair (3010211)

Carton Fair (30/04-3/05)

melbourne Exhibition1

Exhibition Melbourne (07 / 11-09 / 11)

e3

Magic Show (4/2-7/2)

ISPO Exhibiton

ISPO Exhibiton (28/6-01/07)

Customer Visit

Customer visit us

e4

USA Customer Visit

certifikatë

Duan të punojnë me ne?

"Krijo Vlerat, shërbyer klientit!" është qëllimi që ne ndjekim. Ne sinqerisht shpresojmë që të gjithë konsumatorët do të vendosë bashkëpunim afatgjatë dhe reciprokisht të dobishme me us.If ju dëshironi që të marrë më shumë detaje në lidhje me kompaninë tonë, ju lutem kontaktoni me ne tani!