Xiamen Westfox Imp.&Exp.Co., Ltd.

Adresë

Dhoma 1404 Zyra B, Qendra Ekonomike e Ngushticës 893HaiCang Avenue Xiamen Kinë.

Kodi Postar: 361023

E-mail

export@west-fox.com

Charles Chen

Telefoni

Tel: 0086-592-6016373

Mob: 0086-139-5925-8515

ID e Skype: exporter.westfox

orët

Shërbim 24 orë falas

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni