Fabrika jonë

Xiamen Westfox Imp. & Exp.Co., Ltd u themelua në vitin 2009.

Me një sistem modern të menaxhimit të ndërmarrjeve, një fabrikë që mbulon 5.800 metra katrorë dhe më shumë se 400 punëtorë, ekip 12 QC, 8 stilistë për të zhvilluar produktet më të mira për klientët.

Mbi 10 linja prodhimi morën kapacitet mujor të prodhimit mbi 300,000 copë, me vlerë vjetore të prodhimit të arritur 100 milionë dollarë.

Që nga stafi i kompanisë së përpjekjeve ne kemi kaluar testet BSIC dhe testin BV, dhe ne gjithashtu mund të zhvillojmë stile të reja bazuar në modelin tuaj të projektimit, OEM dhe ODM.

company12
about-4
about-6

Shërbimi ndaj klientit

Sasia e vogël e porosisë është e pranueshme, për detaje pls na kontaktoni.

Shtypja dixhitale, printimi i logos silikoni, printimi i nxehtësisë, shtypja e ujit dhe kështu me radhë të gjitha mund të funksionojnë.

E disponueshme për shërbimin e personalizuar të aksesorëve Main Label, Polybag, Hangtag etj.

Ne kemi rregullim të rreptë dhe të plotë të porosive të çdo klienti. Nga A) Modeli i bërjes B) Blerja e pëlhurës C) Prerja e pëlhurës D) Marrja e produkteve E) Inspektimi i Cilësisë F) Dorëzimi.

a-Customer

1. Klienti

Ejani në fabrikën tonë ballë për ballë për diskutimet dhe takimet e detajeve, njihni kërkesat e njëri-tjetrit.

a-Cutting

2. Prerje

Pëlhurë e relaksuar dhe përdorimi i makinës për të prerë pëlhurën në vend të dorës për të përmirësuar saktësinë.

a-Embroider and pattern

3. Qëndis dhe model

Ne e kemi veten të qëndisur dhe model të shtypur.

a-Sewing

4. qepje

Qepje e sheshtë, katër gjilpëra gjashtë rreshta, qepje zinxhiri etj makinë specifike për kërkesa të ndryshme.

a-Trimming+ins

5. Shkurtimi

Prerja e fijeve shtesë, rishikimi i çdo qepjeje të thyer dhe kështu me radhë për Inspektimin e Cilësisë për të siguruar cilësi të mirë

a-Ironing

6. Hekurosje

Përdorni makinën e hekurosjes për të hekurosur rrobat për t’i bërë rrobat të lëmuara dhe me një pamje më të mirë.

a-QC

7. QC

Inspektimi për prodhimin në masë para se të ngarkohet në paketë nga ekipi ynë QC ose ekipi i QC i Klientit.

oem1

8. Paketimi OEM

Paketimi i personalizuar, ne mund të paketojmë si mënyrat tuaja: hangtag, afishe, palosëse, varëse rrobash, paketim.

ppp

9. Paketimi

Shenja OEM e kartonit dhe sasia e paketimit sipas nevojave tuaja. Ngarkimi i kartonit në enën përgjegjëse nga punonjësit e paketimit dhe dërgimi në Doganë.

a-Loading

10. Ngarkimi

Opsionet e ndryshme të dorëzimit: transporti ajror, shpërndarja ekspres, transporti i mallrave të gjitha në dispozicion.