Me shumicë të lartë bel Workout Yoga Pants me xhepa prodhues dhe Furnizuesit | Westfox

Lartë bel pantallona Workout Yoga me xhepa

Përshkrim i shkurtër:


 • Furnizimi Type: Shërbimi OEM
 • Numri Modeli: WF-YP0041
 • Style: gjata
 • Veshin për: Lady
 • Pëlhurë Përbërja: 77% poliestër 23% elastik
 • Furnizimi Aftësia: 30,000pcs në muaj
 • Termat pagesës: T / T, L / C
 • Detail Product

  Product Tags

  përshkrim i produktit

  1. Inner Pocket

  2. Xhepat anësore

  3. gusseted degëzues

  4. Flatlock Seams

  5. kontrolli Tummy rrip mesi që nuk rreshqet ndërsa drejtimin ose squating. Ajo kontur të përkryer për trupin tuaj, duke ju dhënë një vështrim të efektshëm.

  6. breathable, djerse-absorbues dhe të shpejtë-tharje. Përveç kësaj, një bigëzim fortesë për të maksimizuar pa lëvizje dhe bashkoj seams për të minimizuar acarim të shkaktuara nga chafing. Ajo ju mban ditë të rehatshme të gjitha.

  7. xhepat intime: Kur ju jeni duke bërë yoga apo stërvitje, ju nuk duhet të shqetësohen për çelësat, telefonin tuaj dhe nevoja të tjera. 1 Hidden rrip mesi xhepin e brendshëm dhe 2 anë xhep gjithmonë të qëndrojnë me ju.

  I tem Full Zip-up Yoga Workout Drejtimin xhaketë Track me vrima Thumb
  F Lloji abric 88% poliestër 12% elastik
  F abric  S pecification Breathable, djerse-absorbues dhe të shpejtë-tharje
  S ize S, M, L apo si kërkesën tuaj
  L Ogo No logo apo si kërkesën tuaj
  C olor Navy, rozë, jeshile, e zezë, vera, drita jeshile, të errët Marle gri apo si ju kërkohet
  P acking 1pc / polybag, ose si kërkesat tuaja
  M OQ 1000 copë secila me ngjyra
  S hipping EMS, DHL, FedEx, TNT, UPS, dërgesë Sea
  D elivery kohë 35-45 ditë pas të gjitha detajet janë konfirmuar
  P ayment Termat L / C, T / T
  P Ort Xiamen, China

   

  picture Trego

  20200118125846
  20200118125853

  Madhesia e tabeles

  Pantallona Yoga Size Chart

  SIZE

  bel

  hips

  FOOT MOUTH

  LENGTH

  bel të lartë

  S

  24.4

  31.5

  3.9

  34.7

  3.5

  M

  26.4

  33.5

  4.2

  35.5

  3.5

  L

  28.4

  35.4

  4.3

  36.2

  3.5

  XL

  30.7

  37.8

  4.5

  37

  3.5

  2XL

  33.1

  40.2

  4.7

  37.8

  3.5

  3XL

  35.4

  42.5

  4.9

  38.2

  3.5

  T o të mësuar më shumë për të njëjtat stilet.

  C na ontact për më shumë hollësi rreth çmimeve, Paketimi, anijeve dhe zbritje.

  Feedback:

  EUR1

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne