• Women Swimsuit 1 Piece Tummy Control Slimming Ruched Swimwear Bikini Beachwear

  Rroba banje për gra 1 copë Tummy Control Slimming Ruched Swimwear Bikini veshje plazhi

  Përshkrimi i produktit 1. Shiritat e rregullueshëm për t'ju dhënë komoditet dhe mbështetje të individualizuar. 2. gota të formuara me instalime elektrike zero. 3. Pëlhurë me tre shtresa për të mbajtur të gjitha asetet tuaja në vend. Ju nuk do të shqetësoheni për të treguar shumë me këtë kostum modest dhe të rehatshëm që ju fut dhe mban gjithçka në vend. Detajet e nxituara përgjatë bustit japin një efekt hollim në pjesën tuaj të mesme. Ndjehuni të sigurt në kostumin tuaj edhe nëse kënaqeni me disa nga ushqimet tuaja të preferuara ...
 • Long Sleeve Women Swimsuit Halter Push Up Top Boyshort Bikini Set Two Piece Bathing Suit Swimwear

  Rroba banje me mëngë të gjata Halter Push Up Top Boyshort Bikini Set Dy copë rroba banje me rroba banje

  Përshkrimi i Produktit 1. Shiritat e rregullueshëm të stilit V, të shtyrë lart, sytjena sportive të integruara, fund boyleg me elasticitet të lartë, duke ofruar një përshtatje të rehatshme ndërkohë që tregon kurbën tuaj të bukur të shpinës. 2. Karakteristikë: Set bikini me retro me stil me lule, ju jep një pamje të freskët. Komplet i ngurtë bikini colotr, duket elegant dhe elegant. Thjesht shijoni argëtimin e mrekullueshëm të ujit me këto rroba banje me dy pjesë. 3. Rastet: Kostume banje me stil dy copë për pushimet e vajzave dhe grave të vogla. I përshtatshëm për not, sërf, pishinë, ...
 • Halter Bikini Set with Boyshort Push Up 2 Piece Swimsuit Bating Suit for Women

  Set Halter Bikini me Boyshort Push Up 2 Copë rroba banje, kostum për gra

  Përshkrimi i produktit 1.DISAJNIM: Kostum banje me dy pjesë për pushime për vajzat dhe gratë e vogla. V Qafa, Push Up Top, Sutjena sportive e integruar, Krahu i rregullueshëm në fund Boyleg, Criss Cross Halter Back, duke ofruar një përshtatje të rehatshme duke treguar ndërkohë kurbën tuaj të bukur të shpinës 2. ZBATIMI: Rrobat e banjës unike tërheqëse për sytë janë të shkëlqyera për shumicën e rasteve, si p.sh. Plazh, Bregdet, Pishina, Pranvera e Nxehtë, Pushime dhe Festa. E lezetshme dhe lajkatare. Shijoni veten me rroba banje Zando 3. SHOTNIM: Lani me dorë ndarjen e ftohtë ...
 • Adjustable Strap One Piece Swimsuit Swimwear Bathing Suit Women

  Rrip i rregullueshëm Një copë rroba banje Rroba banje Femra banje

  Rezistente ndaj klorit; Pëlhurë poliestër e qëndrueshme zgjat më shumë se pëlhura tradicionale najloni.