• Mens Hoody Jacket Sports Coat Long Sleeve Slim Fit Full Zip Fashion Style Factory

  Mens Hoody xhaketë sportive Pallto mëngë të gjata Slim Fit Full Zip Fabrika e Stilit të Modës

   Emri Men Pulovër Pa Kapuç Moda Madhësi Evropiane Vjeshtë Dimër Sweatshirt Factory MOQ 100 copë Madhësia S, M, L, XL, 2XL ose Material i Përshtatur 70% Pambuk 30% Ngjyrë Poliestër Tërë 5 ngjyra për zgjedhjen tuaj, duhet të jetë 1 ngjyrë fati juaj .Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji Pulovër për meshkuj, xhup sportiv për meshkuj, pulovër për meshkuj pa kapuç, xhup për burra Tipar Anti Bakterial, Anti-statik, Frymëmarrës, i Thatë i Shpejtë, I Stretchuar e kështu me radhë. Mostra në dispozicion, tarifa e mostrës 50 USD Mostra ...
 • Mens Cardigan Sweater Slim Fit Outwear Formal Long Casual Low MOQ New Version

  Triko për meshkuj Slim Fit Slim Fit Outwear Formale Long Casual Low Low MOQ Version i Ri

   Emri Mashkull Xhaketë Plus Madhësi Vjeshtë Dimërore Qëndrim i Dimrit I trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Madhësia S, M, L, XL ose Material i Përshtatur 60% Pambuk 40% Ngjyrë Poliester Gjithë 3 ngjyra për zgjedhjen tuaj, duhet të jetë 1 ngjyrë e juaja fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji Xhaketë për burra, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë të gjatë Karakteristikë Anti Bakteriale, Anti-statike, Breathable, Quick Dry, Stretchy etj. Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës ...
 • Mens Sweater Jacket Knitted Cardigan Solid Winter Button Outerwear Wholesale

  Triko për meshkuj Xhaketë e punuar me shtiza Këmishë e ngurtë Dimri Veshje e sipërme me shumicë

   Emri Mashkull Xhaketë Plus Madhësi Vjeshtë Dimërore Qëndrim i Dimrit I trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Madhësia S, M, L, XL ose Material i Përshtatur 60% Pambuk 40% Ngjyrë Poliester Gjithë 3 ngjyra për zgjedhjen tuaj, duhet të jetë 1 ngjyrë e juaja fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji Xhaketë për burra, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë të gjatë Karakteristikë Anti Bakteriale, Anti-statike, Breathable, Quick Dry, Stretchy etj. Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës ...
 • Mens Jacket Plus Size Long Autumn Winter Stand Collar Thick Casual Custom Hot Selling

  Xhaketë për meshkuj Plus Madhësi Vjeshtë e gjatë Qëndrim dimëror Jakë e trashë Rastesishme me porosi Shitje e nxehtë

   Emri Mashkull Xhaketë Plus Madhësi Vjeshtë Dimërore Qëndrim i Dimrit I trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Madhësia S, M, L, XL ose Material i Përshtatur 60% Pambuk 40% Ngjyrë Poliester Gjithë 3 ngjyra për zgjedhjen tuaj, duhet të jetë 1 ngjyrë e juaja fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji Xhaketë për burra, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë të gjatë Karakteristikë Anti Bakteriale, Anti-statike, Breathable, Quick Dry, Stretchy etj. Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës ...
 • Men’s Corduroy Sherpa Lined Trucker Jacket

  Xhaketë për kamionë për burra Corduroy Sherpa

  Përshkrimi i Produktit 1. Xhaketë në kadife pambuku me rreshtim sherpa 2. Mbyllje e dyfishtë: zinxhir dhe kap 3.2 xhepa me kapëse, 2 xhepa të poshtëm dhe 1 xhep të brendshëm me mbyllje të parakohshme. Shell: Rreshtim Corduroy: Specifikimi i pëlhurës Sherpa Corduroy dhe Sherpa Madhësia M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL Logo Etiketa të Pëlhurës me Ngjyra Logo 4 ngjyra (ulliri, cirk, marinë, e zezë) Paketimi 1pc/polibag, ose si ...
 • Men’s Classic Hooded Puffer Jacket

  Xhaketë puffer klasike për burra

  Përshkrimi i produktit 1. Pranga të thurura me brinjë me flamurin tommy në pjesën e brendshme të prangave 2. Jakë e qëndrueshme me rreshtim qethje për ngrohtësi të shtuar. 3. Kordona tërheqës të rregullueshëm në kapuç Artikull Lloji i pëlhurës së xhaketëve të xhupave klasike me kapuç për burra 100% Specifikim pëlhurë najloni Madhësia pëlhurë najloni , L, XL, 2XL, 3XL, 4XL për referencën tuaj Logo Qëndisje Logo në Ngjyrën e Gjoksit të Majtë 3 ngjyra (E zezë, e gjelbër e ushtrisë, e marinës) Paketimi 1pc/polibag, ose sipas kërkesave tuaja MOQ 3000pcs çdo ngjyrë Transporti D ...
 • Men’s Insulated Water repellent Delta Ridge Down Winter Jacket

  Xhaketë dimërore e izoluar nga burrat me ujë të izoluar Delta Ridge Down

  Përshkrimi i produktit 1. Veshjet tona të patentuara të nxehtësisë reflektuese janë sistemi përfundimtar i menaxhimit të nxehtësisë së trupit për performancë në natyrë. Rreshtimi i brendshëm përbëhet nga modeli ynë i pikave metalike i krijuar për të ruajtur nxehtësinë, ndërsa pëlhura që merr frymë shpërndan lagështinë. 2.100% INZULIM I POSHT: Mbushja dhe ngatërrimi 650 poshtë është fleksibël në të gjitha pikat e duhura, duke siguruar papafingo shtesë, përshtatje të gjithanshme dhe ngrohtësi maksimale për vitet e përdorimit dhe kënaqësisë. 3. TIPARET E GJENDURA: Kjo xhaketë përmban një ...
 • Men’s Sanded Duck Sherpa Lined Hooded Jacket

  Xhaketë për burra me rërë me rërë Sherpa të veshur me kapuç

  Përshkrimi i Produktit 1. Xhaketa me kapuç përmban një rreshtim të ngrohtë sherpa me xhep të brendshëm dhe xhep të celularit. 8.5 ons rosë 100 % pëlhurë pambuku është e lëmuar dhe rrobat janë larë për rehatinë tuaj. Qepje të trefishta të përforcuara me gjilpërë për një xhaketë pune të fortë dhe të qëndrueshme 2. Xhaketa me kapuç të veshur me sherpa është e thyer dhe me stil 3. Rreshtim i ngrohtë me xhep të brendshëm dhe xhep të celularit 4. Qepje trefishe të përforcuara me gjilpërë për një xhaketë pune të fortë dhe të qëndrueshme Item Men's Sanded Duck Sherpa ...