• Mens Hoody Jacket Sports Coat Long Sleeve Slim Fit Full Zip Fashion Style Factory

  Xhaketë me kapuç për meshkuj, pallto sportive me mëngë të gjata, të holla dhe me zinxhirë të plotë Fabrika e stilit të modës

  Emër pulovër për meshkuj pa kapuç Modë përmasa evropiane Xhupa dimërore të vjeshtës Fabrika MOQ 100 copë Madhësia S,M,L,XL,2XL ose Materiali i personalizuar 70% Pambuk 30% Poliestër Ngjyra e plotë 5 ngjyra për zgjedhjen tuaj,duhet të jetë 1 ngjyrë për fatin tuaj .Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji pulovër për meshkuj, xhup sporti për meshkuj, pulovër për meshkuj pa kapuç, xhup për meshkuj Karakteristikë Antibakterial, Anti-statik, Frymëzues, Tharje e Shpejtë, Shtresë etj.Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Samp...
 • Mens Cardigan Sweater Slim Fit Outwear Formal Long Casual Low MOQ New Version

  Triko me triko për meshkuj Veshje më të holla me përshtatje më të holla Formale të gjata rastësore të ulëta MOQ Version i ri

  Emër Xhaketë për meshkuj me Madhësi Plus të gjatë Vjeshtë Qëndrim Dimëror Jakë E Trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Përmasa S,M,L,XL ose Materiali i personalizuar 60% Pambuk 40% Ngjyra Poliestër Gjithë 3 ngjyra sipas zgjedhjes suaj, duhet të jetë 1 ngjyrë fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji xhaketë për meshkuj, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë e gjatë Veçori antibakteriale, antistatike, frymëmarrje, tharje të shpejtë, shtrirje etj.Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës...
 • Mens Sweater Jacket Knitted Cardigan Solid Winter Button Outerwear Wholesale

  Xhaketë me triko për meshkuj me triko të thurura me butona të sipërme dimërore me shumicë

  Emër Xhaketë për meshkuj me Madhësi Plus të gjatë Vjeshtë Qëndrim Dimëror Jakë E Trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Përmasa S,M,L,XL ose Materiali i personalizuar 60% Pambuk 40% Ngjyra Poliestër Gjithë 3 ngjyra sipas zgjedhjes suaj, duhet të jetë 1 ngjyrë fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji xhaketë për meshkuj, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë e gjatë Veçori antibakteriale, antistatike, frymëmarrje, tharje të shpejtë, shtrirje etj.Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës...
 • Mens Jacket Plus Size Long Autumn Winter Stand Collar Thick Casual Custom Hot Selling

  Xhaketë për meshkuj me përmasa të gjata Vjeshte me jakë dimërore të trashë Shitje të nxehtë me porosi

  Emër Xhaketë për meshkuj me Madhësi Plus të gjatë Vjeshtë Qëndrim Dimëror Jakë E Trashë Rastesishme Me porosi Hot Shitje MOQ 100 copë Përmasa S,M,L,XL ose Materiali i personalizuar 60% Pambuk 40% Ngjyra Poliestër Gjithë 3 ngjyra sipas zgjedhjes suaj, duhet të jetë 1 ngjyrë fati.Gjithashtu ju mund të personalizoni ngjyrat Lloji xhaketë për meshkuj, pallto për meshkuj, veshje të sipërme për meshkuj, xhaketë e gjatë Veçori antibakteriale, antistatike, frymëmarrje, tharje të shpejtë, shtrirje etj.Mostra e disponueshme, tarifa e mostrës 50 USD Koha e mostrës Brenda 7 ditëve të punës...
 • Men’s Corduroy Sherpa Lined Trucker Jacket

  Xhaketë shofer kamioni me rreshta korduroy për meshkuj

  Përshkrimi i produktit 1.Xhaketë me kadife pambuku me astar sherpa 2.Mbyllje e dyfishtë: zinxhir dhe këputje 3.2 xhepa me kapëse, 2 xhepa të poshtëm dhe 1 xhep i brendshëm me kapak me mbyllje të parakohshme 4. Pranga elastike Artikull Shkallëk Trupjekë për burra Librnedy Guaska: Rreshtim kadifeje: Pëlhurë Sherpa Specifikimi Kadifeje dhe Sherpa Madhësi M, L, XL, 2XL, 3XL, 4XL Etiketa Pëlhure Logo me Ngjyra Logo 4 ngjyra (Ulliri, kafe, blu, e zezë) Paketim 1 copë/polybag, ose si...
 • Men’s Classic Hooded Puffer Jacket

  Xhaketë pufi klasike për meshkuj me kapuç

  Përshkrimi i produktit 1. Pranga të thurura me brinjë të stuhisë me flamur tommy në brendësi të manshetës 2. Jakë në këmbë me rreshtim leshi për më shumë ngrohtësi. , L, XL, 2XL, 3XL, 4XL për referencën tuaj Logo e qëndisjes në gjoksin e majtë Ngjyrë me 3 ngjyra (e zezë, jeshile ushtarake, blu) Paketim 1pc/polybag, ose sipas kërkesave tuaja MOQ 3000 copë secila ngjyrë Transporti D...
 • Men’s Insulated Water repellent Delta Ridge Down Winter Jacket

  Xhaketë dimërore e izoluar për meshkuj Delta Ridge Down kundër ujit

  Përshkrimi i produktit 1. Veshjet tona të patentuara me reflektim të nxehtësisë janë sistemi përfundimtar i menaxhimit të nxehtësisë së trupit për performancën e jashtme.Rreshtimi i brendshëm përbëhet nga modeli ynë me pika metalike i projektuar për të mbajtur nxehtësinë, ndërsa pëlhura e frymëmarrjes shpërndan lagështinë.IZOLIM 2,100% POSHT: Mbushja dhe ngatërrimi 650 është fleksibël në të gjitha pikat e duhura, duke siguruar papafingo shtesë, përshtatje të gjithanshme dhe ngrohtësi maksimale për vite të tëra përdorimi dhe kënaqësie.3. TIPARET E PËRDORSHME: Kjo xhaketë përmban një të butë ...
 • Men’s Sanded Duck Sherpa Lined Hooded Jacket

  Xhaketë me kapuç për burra me rërë Duck Sherpa

  Përshkrimi i produktit 1. Xhaketa me kapuç përmban një rreshtim të ngrohtë sherpa me xhep të brendshëm dhe xhep celulari.Pëlhurë pambuku 100 për qind e rosës 8,5 ons lyhet me rërë dhe lahet rroba për komoditetin tuaj.Qepje trefishe të përforcuara me gjilpërë për një xhaketë pune të fortë dhe të qëndrueshme 2. Xhaketa me kapuç me rreshtim "Duck sherpa" është edhe e fortë dhe elegante. Sherpa rosë...