Pantallona të shkurtra Mens Cargo 13 Inç Loose Fit Twill

Përshkrim i shkurtër:


 • Lloji i Furnizimit: OEM & ODM
 • Logo: E personalizuar
 • Numri i modelit: WF-CSC0001
 • Përbërja e pëlhurës: 80% Pambuk 20% Poliester
 • Shembull: Në dispozicion
 • MOQ: 3000 copë secila ngjyrë
 • Koha e mostrës: 7 dite
 • ETD: 30-45 ditë që nga miratimi i mostrave të PP
 • Aftësia e prodhimit: 120,000 copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: T/T, L/C
 • Dyqani i blerjeve

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1Mbylle me grep dhe sy

  2KOMFORTE KLASIKE: Ky front i sheshtë me pamje të zgjuar 13 "godet menjëherë në gju dhe i përshtatet më hapësirës në sedilje dhe kofshë. Ka dy xhepa ngarkese të zbukuruar për ruajtje shtesë. Twill poli/pambuku i reziston rrudhave dhe njollave për një pamje të mirë gjatë gjithë ditës & qëndrueshmëri

  3FUNKSIONALITETI I RASTSIS: Ky i shkurtër përmban një brez të zakonshëm me një grep dhe mbyllje syri dhe sythe të rripit tonë të tunelit për mbështetje shtesë të rripit, plus xhepa të dorës të pjerrët dhe xhepa mbrapa dhe xhepa ngarkese të ulur mbajnë mjete, çelësa, portofol, telefon dhe më shumë.

   Artikulli  Pantallona të shkurtra Mens Cargo 13 Inç Loose Fit Twill
   Lloji i pëlhurës  80% Pambuk 20% Poliester 
   Specifikimi i pëlhurës  Poliestër pambuku 
   Logo  Shtyp, Transferim Nxehtësie ose Qëndisje
   MOQ  3000 copë për ngjyrë secili stil
   Koha e dërgimit  30-45 ditë që nga miratimi i mostrave të PP
   Kushtet e pagesës  L/C, T/T

  Shfaqja e Fotografive

  1
  11
  12

  Madhesia e tabeles

  Madhësia e pantallonave të shkurtra të ngarkesës

  Njësia (inç)

  36/38

  38/40

  40/42

  (A) 1/2 bel

  36

  38 1/4

  40 1/2

  (B) Gjatësia

  23 1/8

  23 1/4

  23 1/2

  (C) Ngritja e përparme

  14

  14 1/8

  14 1/4

  (D) Kthimi prapa

  17

  17 1/4

  17 1/2

  (E) Hip

  48

  50

  52

  (F) Hapja e këmbëve

  27

  28

  29

  (G) Gjerësia e Xhepit

  6 3/4

  6 3/4

  6 3/4

  To mësoni më shumë për të njëjtat stile.

  Cna kontaktoni për më shumë detaje në lidhje me Çmimin, Paketimin, Transportin dhe Zbritjen.

  Shërbimi ynë:

  Cilësia më e mirë dhe shërbimi më i mirë me çmim konkurues.

  Kënaqësia juaj është ndjekja jonë. Nëse ka ndonjë pyetje në lidhje me produktin tonë, transportin, paketën etj. Pls mos hezitoni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën për të zgjidhur problemin.

  Ne mund të sigurojmë cilësi të lartë dhe shpërndarje në kohë nga menaxhimi ynë sistematik.

  Ne mund t'ju ofrojmë shërbimin më të mirë pas shitjes dhe mbështetjen teknike. Nëse keni ndonjë pyetje për funksionimin ose problemet e teknologjisë, ne do t'ju përgjigjemi në 24 orë.


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni