• Men Swimwear Swim Bikini Briefs Pad Swimsuits Board Surf Shorts Trunks

    Rroba banje për meshkuj Pantallona të shkurtra me bikini për banjë Pad kostume banje Pantallona të shkurtra surf

    Përshkrimi i produktit 1.Me jastëk brenda frontal 2.Madhësi në Evropë, Një Madhësi më e vogël se SHBA 3.100% Origjinale, Cilësi e klasit më të lartë 4.Mos e humbni ngjyrën ose mos u tkurr në larje 5.Me jastëk brenda ballore 6. Prerje e mirë, e rehatshme për t'u veshur 7. Prekje e mirë për t'i mbajtur gjërat të fshehura kur janë të lagura dhe në publik.Artikull Rroba banje për meshkuj Pantallona të shkurtra banje me bikini Pads Rroba banje Pantallona të shkurtra surf pantallona të shkurtra dërrase Lloji i pëlhurës 82% najlon, 18% Specifikimi i pëlhurës spandex Pëlhurë e ftohtë Madhësia S-XL për zgjedhjen tuaj Logo Në etiketë ose printoni në fa...
  • Polyester Fabric Shape Retention Square Leg Suit Mens Comfortable Swimsuit

    Rroba banje e rehatshme për meshkuj, kostum këmbësh katrore për mbajtjen e formës së pëlhurës poliestër

    Përshkrimi i produktit 1.Me bel elasit dhe një fije të tërhequr në bel.Me astar në pjesën e përparme brenda kostumit.2. Perfekt për të gjitha llojet e trajnimeve dhe konkurrencës.3. Mbajtja e formës, tharje e shpejtë, mbrojtje e shkëlqyer UV, rezistente ndaj klorit, përshtatje e shkëlqyer, aftësi e shkëlqyer për frymëmarrje Artikulli Ruajtje e formës së pëlhurës poliestër Kostum këmbësh katrore Rroba banje e rehatshme pëlhurë për meshkuj Lloji 82% najlon, 18% pëlhurë elastik Specifikimi UV Protection Pëlhurë Si për ju zgjidhni Logo Zakonisht përdorni transmetuesin e ngrohjes...