• Mens Soccer Training Jersey

  Triko për Trajnime të Futbollit për Meshkuj

  Përshkrimi i Produktit 1. Climacool i ventiluar ju mban të freskët dhe të thatë; Përshtatje e hollë. 2. V-qafë; Mëngë Raglan; Rrjetë e projektuar; Pëlhurë funksionale e lehtë. 3. Çdo fibër numëron: Poliesteri i ricikluar kursen burimet dhe zvogëlon emetimet. Artikull Mens Soccer Trajnim Jersey Pëlhurë Lloji 100% Poliester Pëlhurë Specifikim Poliestër që merr frymë dhe thahet shpejt Madhësia S-XXL Logo Vendoseni jashtë ose mbrapa brenda Ngjyra 10 ngjyra (E bardhë, gri, ngjyrë vjollce, vjollce, blu, jeshile e ushtrisë, e kuqe, shkumës, e zezë e dashur ...
 • Boys’ Soccer Jerseys Sports Team Training Uniform Youth Shirts and Shorts Set Indoor Soccer

  Mbathjet e Djemve të Futbollit Ekipi Sportiv Trajnimi Uniformë Rinor dhe Pantallona të Shkurtra për Futboll të Brendshëm

  Përshkrimi i produktit 1. Të gjitha aktivitetet sportive do të kënaqen me këtë këmishë atletike dhe set të shkurtër. 2. Ky grup është bërë me material poliestër të lartë të thatë të shpejtë. I lehtë dhe me frymë, fëmija juaj do të jetë gjithmonë i rehatshëm. Dhe është aq i qëndrueshëm, do të qëndrojë i përsosur ndërsa vazhdoni ta lani. Këto grupe për djemtë dhe vajzat gjithashtu mund të punojnë si kostum. Ngjyra të shkëlqyera për t'u veshur në një lojë futbolli të mbyllur. 3. NDRSHIMI I JERSEY DHE SHORTS- Sepse çdo fëmijë ka stilin e tij unik. Artikulli Futboll për djem ...
 • Men’s Football Goalkeeper Foam Padded Jersey Shirt & Pants/Shorts

  Këmishë dhe pantallona/pantallona të shkurtra të veshura me portë të futbollit për burra me shkumë të mbushur me shkumë

  Përshkrimi i produktit 1. Frymë, thith djersën, kostume profesionale të portierëve! Mos zbardh. Lahet në makinë. Hang Dry. 2. E veshur për futboll dhe stërvitje të kryqëzuar dhe tharje të shpejtë & Artikull që merr frymë Portieri i burrave Futboll për burra Shkumë e mbushur me triko dhe pantallona/pantallona të shkurtra Lloji i pëlhurës 100% Poliester + Shkumë e mbushur me pëlhurë Specifikimi Poliestër dhe shkumë e mbushur Madhësia M-XXL Logo Qëndisje në bluzë ose pantallona Ngjyra 10 ngjyra (E bardhë, gri, e errët, vjollce, blu, ushtri gr ...