Xiamen Westfox Imp.&Exp.Co., Ltd.

Адреса

Соба 1404 Канцеларија Б, Економски центар за теснец 893HaiCang авенија Xiamen Кина.

Поштенски број: 361023

Е-пошта

export@west-fox.com

Чарлс Чен

Телефон

Тел: 0086-592-6016373

Моб: 0086-139-5925-8515

Skype ID: exporter.westfox

Часови

24 часа бесплатна услуга

САКАТЕ ДА РАБОТЕТЕ СО НАС?

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја