Машки тренерки angебни шорцеви за кенгур Спортска лента Обичен LOW MOQ

Краток опис:


 • Тип на снабдување: OEM & ODM
 • Лого: Приспособено
 • Состав на ткаенина: 50% памук 50% полиестер
 • MOQ: 100 поставува секоја боја
 • Примерок трошок: 80 долари
 • ЕТД: 30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
 • Боја: Црна, бела, црвена, армиско зелена, сина
 • Услови на плаќање: Т/Т, Л/Ц
 • Точка број: М174
 • Продавница за шопинг

  Детали за производот

  Тагови на производи

  1
  38a0b9239
  6c6bb269
   Име Машки тренерки angебни шорцеви за кенгур Спортска лента Обичен LOW MOQ
   MOQ  100 множества
   Големина S, M, L, XL, 2XL или прилагодено
   Материјал 50% памук 50% полиестер
   Боја  Цели 5 бои за ваш избор, мора да бидат 1 боја на вашата судбина. Исто така, можете да ги прилагодите боите
   Тип Машка маичка тренерка, машки спортски костуми, машки тренерки, машки тренерки, фабрика за тренерки, добавувач на машка тренерка, летна машка тренерка, OEM тренерка, машки костим за џогирање, печатена маичка и шорцеви, летни машки спортски костуми, машки спортски комплети, мажи фитнес сет, летен фитнес комплет, поло маици и шорцеви, машка спортска облека
   Функција  Антибактериски, антистатички, дише, брзо сушење, истегнување и така натаму.
   Пример Достапно, такса за примерок 80 Американски долари 
   Примерок време  Во рамките 7 работни денови, нормално 3-5 работни денови
   метод на испорака  Fedex, DHL, UPS, EMS, по воздух или по море, итн.
   Време на испорака  Во рамките 10 работни денови, нормално 4-7 работни денови.
   Пакување  1 ЕЕЗ/торба за opp, или по ваше барање
   Време на испорака  3-5 дена по добивањето на уплатата за акции, за масовно производство и 15-30 дена.
   Услови на плаќање  T/T, Paypal, Western Uniion, MoneyGram, банкарски трансфер, итн.
  M174-11
  M174-01
  M174-02
  M174-05
  M174-10
  详情_07
  详情_09
  详情_10
  详情_11
  详情_12
  详情_13
  详情_14
  详情_15
  详情_16
  详情_17
  详情_18

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја