Oога со долги ракави со половина патент со патент и трчање

Краток опис:


 • Тип на снабдување: OEM & ODM
 • Лого: Приспособено
 • Број на модел: WF-YS0039
 • Состав на ткаенина: 90 % полиестер 10 % спандекс
 • Пример: Достапно
 • MOQ: 3000 парчиња секоја боја
 • Примерок време: 7 дена
 • ЕТД: 30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
 • Способност за производство: 120.000 парчиња месечно
 • Услови на плаќање: Т/Т, Л/Ц
 • Продавница за шопинг

  Детали за производот

  Тагови на производи

  Опис на производот

  1Пуловер со патент 1/2 со одлични перформанси за истегнување за зголемено движење и удобност. Прецизното изработка ја прави оваа јога кошула квалитетна, привлечна и издржлива. Јака со висок врат ќе ве загрее и ќе ве направи да изгледате активно. Во исто време, можете да го повлечете патентот надолу, тоа ќе биде лабава јака што ќе ве натера да се опуштите.

  2Оваа јакна што ја отстранува потта се карактеризира со лесна конструкција, ракави од раглан со рамен и мек допир. Дупките за палецот ви помагаат да ги држите ракавите на место, без поместување и мавтање на ветрот.

  3Оваа тенка фигура еластична јакна за трчање е совршена кога ви треба само малку топлина. Ултра-меката ткаенина е луксузна наспроти кожата, дефинитивно ќе ви се допадне чувството. Брзо сушената ткаенина за фитирање помага да испари влагата.

   

   Ставка  Oога со долги ракави со половина патент со патент и трчање
   Тип на ткаенина  90 % полиестер 10 % спандекс
   Спецификација на ткаенина  Полиестер Спандекс 
   Лого  Печатење, пренос на топлина или вез
   MOQ  3000 парчиња по боја секој стил
   Време на испорака  30-45 дена од одобрувањето на примероците на ПП
   Услови на плаќање  L/C, T/T

  Прикажи слика

  QQ20200118125540
  2312ge
  gerg

  Табела на големини

  Табела со големина на дуксери за јога

  Големина

  Биста

  Половина

  Должина

  S

  86

  80

  56

  M

  90

  84

  58

  L

  94

  88

  60

  XL

  98

  92

  62

  XXL

  102

  96

  64

  To научи повеќе за истите стилови.

  Cконтактирајте не за повеќе детали за цената, пакувањето, испораката и попустот.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја