Xhup me mëngë të gjata Yoga Running

Përshkrim i shkurtër:


 • Lloji i furnizimit:OEM & ODM
 • Logoja:Të personalizuara
 • Numri i modelit:WF-YS0039
 • Përbërja e pëlhurës:90% Poliester 10% Spandex
 • Shembull:Në dispozicion
 • MOQ:3000 copë secila ngjyrë
 • Koha e mostrës:7 dite
 • ETD:30-45 ditë nga miratimi i mostrave PP
 • Aftësia prodhuese:120,000 copë në muaj
 • Kushtet e pagesës:T/T, L/C
 • Dyqan tregtare

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1.Puloveri me zinxhir 1/2 me një performancë të shkëlqyeshme shtrirjeje për lëvizje dhe rehati më të madhe.Puna e përpiktë e bën këtë këmishë joga me cilësi të lartë, tërheqëse dhe të qëndrueshme.Qafa e lartë me qafë do t'ju mbajë ngrohtë dhe do t'ju bëjë të dukeni aktive.Në të njëjtën kohë, ju mund të tërhiqni zinxhirin poshtë, që do të ishte një jakë e lirshme në qafë që ju bën të relaksoheni.

  2.Kjo xhaketë që largon djersën karakterizohet nga konstruksion i lehtë, mëngë të sheshta raglan dhe prekje të butë.Vrimat e gishtit të madh ndihmojnë në mbajtjen e mëngëve në vend, pa lëvizje dhe përplasje nga era.

  3.Kjo xhaketë vrapimi elastike me përshtatje të hollë është perfekte kur ju nevojitet vetëm pak ngrohtësi.Pëlhura ultra e butë është luksoze kundër lëkurës, padyshim që do t'ju pëlqejë ndjesia e saj.Pëlhura që thahet shpejt ndihmon në avullimin e lagështirës.

   

  Artikulli Xhup me mëngë të gjata Yoga Running
  Lloji i pëlhurës 90% Poliester 10% Spandex
  Specifikimi i pëlhurës Poliestër material elastik
  Logo Printim, Transferim Nxehtësie ose Qëndisje
  MOQ 3000 copë për ngjyrë çdo stil
  Koha e dërgimit 30-45 ditë nga miratimi i mostrave PP
  Kushtet e pagesës L/C, T/T

  Show Picture

  QQ20200118125540
  2312ge
  gerg

  Madhesia e tabeles

  Tabela e madhësisë së xhupit të Yogas

  Madhësia

  Busti

  Bel

  Gjatësia

  S

  86

  80

  56

  M

  90

  84

  58

  L

  94

  88

  60

  XL

  98

  92

  62

  XXL

  102

  96

  64

  To mësoni më shumë për të njëjtat stile.

  Cna kontaktoni për më shumë detaje rreth çmimit, paketimit, transportit dhe zbritjes.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni