Burra Swimwear Swim Bikini Briefs Pad Swimsuits Board Surf Shorts Trunks

Përshkrim i shkurtër:


 • Lloji i Furnizimit: Shërbimi OEM
 • Numri i modelit: WF-BS00023
 • Përbërja e pëlhurës: 82% najlon, 18% material elastik
 • Aftësia e Furnizimit: Përbërja e pëlhurës
 • Kushtet e pagesës: Aftësia e Furnizimit
 • Dyqani i blerjeve

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1Me jastëk brenda frontal

  2Madhësia e Evropës, një madhësi më e vogël se SHBA

  3100% Origjinale, Cilësi e Klasës së Lartë

  4Mos e Humbni Ngjyrën ose Tkurren në Larje

  5Me jastëk brenda frontal

  6Prerje e mirë, e rehatshme për tu veshur

  7Prekje e mirë për t'i mbajtur gjërat të fshehura kur janë të lagura dhe në publik.

  Item Burra Swimwear Swim Bikini Briefs Pad Swimsuits Board Surf Shorts Trunks
  Fabric Lloji 82% najlon, 18% material elastik
  Fabric Specifikim Pëlhurë e ftohtë
  Size S-XL për zgjedhjen tuaj
  Logo Në etiketë ose të shtypura në pëlhurë janë në rregull
  Cngjyrosje Shtypur si foto
  Pmallkues 1pc/polybag, ose sipas kërkesave tuaja
  MOQ 1000 copë secila ngjyrë
  Sduke kërcyer DHL, FedEx, TNT, UPS, Ajër, dërgesë detare
  Dkoha e perjetësisë 35-45 ditë pasi të gjitha detajet janë konfirmuar
  PKushtet e Punësimit L/C, T/T
  Port Xiamen, Kinë

  Shfaqja e Fotografive

  20191213094530
  20191213094544

  Madhesia e tabeles

  PIRMAS Masa e sheshtë e belit (CM) Bel i trupit të përshtatshëm (INCH)
  S 36 28-30
  M 38 31-33
  L 42 34-36
  XL 44 37-39

  Aftësia e Shërbimit OEM

  *Ne ofrojmë shërbim profesional OEM,

  *Dhe gjithashtu keni të drejta të pavarura importi dhe eksporti për të ofruar shërbime me një ndalesë për dyqanet zinxhir: dizajn i stilit të ri, blerje pëlhure, marrje mostrash, prodhim me shumicë, kontroll i cilësisë, shpërndarje/eksport.

  Shfaqje pëlhure

  brt343

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  PRODUKT N-SHITJE TOT NXEHT

  Cilësia e Parë, Siguria e Garantuar