Mens Basic Twill Cargo Shorts Drawstring Pambuk

Përshkrim i shkurtër:


 • Lloji i Furnizimit: OEM & ODM
 • Logo: E personalizuar
 • Numri i modelit: WF-CS0005
 • Përbërja e pëlhurës: 100% pambuk
 • Shembull: Në dispozicion
 • MOQ: 3000 copë secila ngjyrë
 • Koha e mostrës: 7 dite
 • ETD: 30-45 ditë që nga miratimi i mostrave të PP
 • Aftësia e prodhimit: 120,000 copë në muaj
 • Kushtet e pagesës: T/T, L/C
 • Dyqani i blerjeve

  Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  përshkrim i produktit

  1Tërhiqeni në mbyllje

  2Lavatrice në makinë

  3Pëlhurë Twill

  4Bel elastik me kordon të rregullueshëm

  5Mbyllje me xhepa xhepi 3D të ngarkesës

   

   

   Artikulli  Mens Basic Twill Cargo Shorts Drawstring Pambuk
   Lloji i pëlhurës  100% pambuk 
   Specifikimi i pëlhurës  Pëlhurë e ngurtë pambuku
   Logo  Shtyp, Transferim Nxehtësie ose Qëndisje
   MOQ  3000 copë për ngjyrë secili stil
   Koha e dërgimit  30-45 ditë që nga miratimi i mostrave të PP
   Kushtet e pagesës  L/C, T/T

   

  Shfaqja e Fotografive

  20191212141441
  3.3
  20191212141507

  Madhesia e tabeles

  Madhesia e tabeles 

   SHBA Madhësia 

  Brezi       

   Hip 

   Gjatësia (cm) 

   30 

  81  

   101.5 

   55 

   31 

  83  

   104 

   56 

   32 

  87-89 

  109  

   57 

   34 

   90-92  

   114 

  58 

   36 

   96-99  

   119 

   58 

   38 

   100-103  

   124 

   59.5 

  To mësoni më shumë për të njëjtat stile.

  Cna kontaktoni për më shumë detaje në lidhje me Çmimin, Paketimin, Transportin dhe Zbritjen.

  Zanat për logon

  wef23

 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni